Społeczna Odpowiedzialność Korporacyjna

Rząd

Ściśle współpracujemy z lokalnymi władzami, aby zapewnić zgodność z całym prawodawstwem dotyczącym ochrony środowiska we wszystkim, co robimy, w każdym obszarze geograficznym, w którym działamy. Przestrzegamy też międzynarodowych przepisów i normy ISO14001.

Pracownicy

Zapewniamy, że wszyscy pracownicy, którzy podlegają Multipanel UK podzielają nasze podstawowe wartości w zakresie ochrony środowiska, począwszy od dużych, międzynarodowych problemów produkcyjnych, po zmniejszenie naszych emisji dwutlenku węgla w podróżach służbowych oraz dojazdach do pracy.

Społeczność

Blisko współpracujemy z naszymi lokalnymi społecznościami wspierając wydarzenia i organizacje. Zachęcamy również wszystkich pracowników do udziału w działaniach i staramy się poświęcać nasz czas na doskonalenie i rozwój naszych dzielnic.

Konsumenci

Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że nasze produkty przynoszą korzyści naszym klientom, nie tylko dzięki bardzo konkurencyjnym cenom, ale również poprzez oferowanie produktów zapewniających wartość dodaną.

Grid
Szukaj×