Jedyny producent AKP w Wielkiej Brytanii

Brytyjska jakość o światowej reputacji

Założona w roku 2004, firma Multipanel UK rozpoczęła produkcję w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Nasz zakład produkcyjny na południowym wybrzeżu Anglii wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię produkcji oraz logistyki w branży. Przy początkowej zdolności produkcyjnej 6 500 000 m2 rocznie najwyższej jakości sztywnych materiałów arkuszowych, ciągłe inwestycje, w tym druga linia produkcyjna, zwiększyły naszą roczną wydajność do 10 000 000 m2.

Korzystając z możliwości naszej brytyjskiej linii produkcyjnej, jesteśmy dumni z precyzji, sztywności i płaskiej powierzchni każdego panelu, który posiadamy w magazynie. Używając najlepszych, pieczołowicie dobranych surowców pochodzących z Europy, jakość naszej oferty dorównuje (i często przewyższa) jakość oferty dowolnego producenta. Nasza brytyjskie podejście inżynieryjne pozwala nam konsekwentnie osiągać najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku.

Manufactured in the UK
British Made Quality 2

Największy posiadacz zasobów AKP na świecie

Ponad pół miliona arkuszy na stanie, w każdej chwili

Multipanel stał się największym posiadaczem zasobów AKP na świecie. Jako firma wzrosła o 53% w okresie 2014-2017. Nasze zapasy ok. 6,000 palet przechowywane są na terenie kilku terytoriów globalnie, co umożliwia nam szybką wysyłkę do naszych międzynarodowych klientów w ponad 60 krajach.

Aby zoptymalizować wydajność, w naszym brytyjskim centrum dystrybucji niedawno zainstalowany został w pełni mobilny system regałowy, który kosztował ponad 0,5 miliona funtów. Zajmuje ponad 5000m2 powierzchni magazynowej - pozwala nam to przenosić 200 ton produktów AKP jednym naciśnięciem przycisku.

Manufactured in the UK
Product Development

Globalna Dystrybucja & Usługi Międzynarodowe

Towar, który chcesz dostarczony, kiedy go potrzebujesz

Multipanel UK znajduje się zaledwie 10 minut od portu w Dover i 45 minut od kontynentalnej części Europy. W naszych brytyjskich biurach mówimy w 15 językach, co pomaga nam zaoferować najlepsze możliwe usługi naszym międzynarodowym klientom. Korzystając z globalnej sieci dobrze rozwiniętych usług transportu drogowego, morskiego i lotniczego, dostarczamy towar do dystrybutorów w ponad 60 krajach na pięciu kontynentach. 

Aby wspierać klientów w niektórych regionach, mamy również możliwość produkcji w Chinach, w takich samych standardach jak na naszej brytyjskiej linii produkcyjnej. Kolejną zaletą logistyczną jest to, że przechowujemy również towar na terenie USA. Dla dystrybutorów produktów Alupanel oznacza to szybką wysyłkę, możliwą w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Klienci korzystający z naszych materiałów mają do nas dostęp w niemal każdym regionie na skalę międzynarodową, a nowe terytoria są regularnie dodawane. 

Manufactured in the UK
Global Distribution

Centrum Innowacji

Współpraca, by rozwijać twoje pomysły

W naszym zakładzie produkcyjnym w Dover Multipanel UK uruchomi nowe, specjalnie zaprojektowane „Centrum Innowacji”. Dzięki temu nasi klienci będą mogli wchodzić w interakcje z naszymi zespołami sprzedaży, marketingu, technicznymi oraz innowacji w kreatywnej i inspirującej przestrzeni. 

Chcemy zachęcać do myślenia wizjonerskiego, opracowywania nowych produktów oraz współpracy w celu opracowania nowatorskich i lepszych sposobów robienia rzeczy, z Twoim szkicem jako punkt wyjścia. Najnowocześniejszy sprzęt i materiały są obecnie pozyskiwane i instalowane przed naszą inauguracją na początku 2018 roku. Dalsze informacje będą opublikowane w Q4 z roku 2017. Aby być na bieżąco z nowościami, zaprenumeruj nasz biuletyn tutaj.

Manufactured in the UK
Innovation

Nasz brytyjski Zakład Produkcyjny i Centrum Dystrybucji

Niezawodna produkcja i wydajna technologia

Po ostatniej inwestycji 2,2 miliona funtów w modernizację naszego brytyjskiego zakładu produkcyjnego i centrów dystrybucji, cieszymy się obecnie największą na rynku wydajnością. Aby sprostać globalnemu zapotrzebowaniu na produkty Multipanel, druga linia produkcyjna jest obecnie instalowana na terenie naszej firmy w Dover. Nowa linia zostanie otwarta w 2018 roku, zwiększając naszą roczną produkcję do 10,000,000 m2 paneli – wzrost z 6,500,000 m2 w roku 2017. Dzięki najnowocześniejszej fabryce, jesteśmy w stanie osiągnąć najszybszą produkcję w branży – co pomaga nam wykonać produkty z wyjątkową precyzją, o wyjątkowej jakości i niezawodności.

Aby uzupełnić naszą produkcję, zarządzamy naszymi 6,000 palet w magazynie używając wiodącego w branży, mobilnego systemu regałów. Niedawno rozszerzyliśmy naszą zdolność produkcyjną jeszcze bardziej poprzez wybudowanie nowego Centrum Dystrybucji w lipcu 2017 roku. Mieszcząc ponad 2,000 ton materiału AKP, wykorzystuje ono najnowsze technologie, by pomóc nam zlokalizować i wysłać towar z niesamowitą wydajnością.

Manufactured in the UK
Factory
Szukaj×