Po burzy zawsze słońce przychodzi

Creative DSigns w Ontario w Kanadzie powiedziało nam, jak bycie użytkownikiem Alupanel miało dla nich ogromne znaczenie podczas spowolnienia pandemicznego. Junior Benoit z firmy powiedział nam: „Kiedy uderzył Covid-19, a nasza firma została uznana za nieistotną, nie byliśmy pewni, w jaki sposób zostaniemy dotknięci i jak przetrwamy finansowo. Pierwszego dnia pracy w domu mieliśmy wezwanie od lokalnej kopalni złota, która powiedziała, że ​​muszą stworzyć rozdzielacz, aby oddzielić pracowników podczas wspólnego podróżowania pod ziemią w klatce. Zapytali, czy mam szkło z pleksiglasu, a ja odpowiedziałem żałośnie Nie, ale mam coś, co wystarczy praca - Alupanel. Menedżer kopalni odpowiedział: „Gratulacje, jesteś niezbędny! Czy chciałbyś je dla nas zbudować?”

Junior kontynuował "Odcisk stopy klatki ma tylko 4'x6" i nie może być modyfikowany bez rysunków inżynierów i rządowych aprobat, na które nie było czasu. Urządzenie musiało być wolnostojące, ale lekkie. Alupanel naprawdę załatwił sprawę i kontynuował produkcję w lokalnej kopalni ”.

Od rozpaczy do zachwytu, wszechstronność Alupanel w połączeniu z szybkim myśleniem Juniora przekształciła ponurą perspektywę w nową, wspaniałą okazję, która doprowadziła do jeszcze większej liczby interesów. Ten projekt zapoczątkował serię podobnych projektów oraz podzieloną jednostkę, aby umożliwić więcej mężczyzn w klatce, i wykorzystali 6 mm Alupanel do stworzenia przegrody biurka dla biura przyjęć, w którym nie mogli zachować dystansu społecznego.

Tak więc, dzięki naszej szerokiej gamie łatwych do czyszczenia kolorów i wykończeń, Alupanel jest idealnym wyborem dla wielu projektów dystansujących się od otoczenia i może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z przezroczystymi tworzywami sztucznymi, gdy wymagana jest widoczność. Jak mówimy, mnóstwo zastosowań!

Mine elevator 1500x1000
Szukaj×