Nowy magazyn w Polsce dla szybszych dostaw w Europie Wschodniej

Zwiększenie dostępności naszych produktów i zwiększenie naszej proaktywnej działalności sprzedażowej umożliwi nam zwiększenie poziomu działalności poprzez rozwijanie nowych rynków i dostarczanie nowych klientów końcowych do naszej sieci lokalnych partnerów dystrybucyjnych.

Benjamin Wozniak-Baron, Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią, powiedział: „Potrzeba tych nowych magazynów wynikała przede wszystkim ze stałego wzrostu popytu na nasze aluminiowe panele kompozytowe. Już teraz szukamy innych lokalizacji w Europie Południowo-Wschodniej, wkrótce potwierdzę. Znacząco zwiększyliśmy produkcję w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii, a te nowe magazyny w kluczowych strategicznych lokalizacjach nie tylko uzupełnią ilość zapasów, które posiadamy w terenie, ale także poprawią elastyczność naszych możliwości dystrybucyjnych, pomagając nam wspierać rosnące potrzeby klientów. znacznie szybciej i skuteczniej. ”

Od otwarcia naszej fabryki w Wielkiej Brytanii zaledwie pięć lat temu, nieustanny wzrost popytu spowodował znaczne dodatkowe inwestycje, w tym instalację drugiej linii produkcyjnej i zwiększenie wydajności naszego Centrum Dystrybucji o 50%. Nasza nieustanna ewolucja nie tylko pomogła podnieść jakość i wartość naszych produktów, ale także stworzyła znaczny wzrost liczby możliwości dołączenia do naszego entuzjastycznego i zaangażowanego zespołu.

Podejmujemy również duże inwestycje, aby zmniejszyć wpływ naszej rosnącej produktywności na środowisko. Obecnie w budowie w sąsiedztwie naszej fabryki w Wielkiej Brytanii budujemy własne centrum recyklingu, w którym odpowiednie tworzywa sztuczne będą poddawane recyklingowi w celu uzupełnienia naszego łańcucha dostaw o bardziej zrównoważone źródło surowców.

Img 0575 2
Szukaj×