Multipanel działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Po ubiegłorocznym udanym uruchomieniu naszej wielomilionowej fabryki w Wielkiej Brytanii, popyt na wysokiej jakości produkty Alupanel® jest teraz taki, że nasza linia produkcyjna pracuje pełną parą dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Rozwój zdolności produkcyjnej w Wielkiej Brytanii wykorzystującej 12 milionów funtów najbardziej zaawansowanej technologii w branży stworzył jedno lub dwa wyzwania, ale dzięki wkładowi globalnych ekspertów, dostawców i faktycznie klientów, zostały one przezwyciężone i odpowiednio zwiększyliśmy produkcję do 24/7, abyśmy mogli sprostać zapotrzebowaniu.

Dyrektor zarządzający Multipanel UK, Andrew Cock, powiedział: „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym klientom za ich cierpliwość i zrozumienie podczas tworzenia fabryki w Wielkiej Brytanii. To był trudny i frustrujący czas, ale z przyjemnością mogę powiedzieć, że dzięki niestrudzonej pracy zespołu Multipanel i lojalnemu wsparciu naszych partnerów, wczesne problemy produkcyjne zostały przezwyciężone i jesteśmy teraz na dobrej drodze do zostając liderem rynku w produkcji ACM. Wielka Brytania słynie z wysokiej jakości produkcji, a lokalizacja naszego zakładu produkcyjnego zapewnia doskonałe połączenia z infrastrukturą transportową w Wielkiej Brytanii w połączeniu z łatwym dostępem do europejskiej sieci drogowej i portów, co jest idealne dla naszych globalnych potrzeb dystrybucyjnych. Alupanel® to jedyny tego rodzaju produkt wytwarzany w Wielkiej Brytanii, a rosnąca produkcja w tym kraju pozwoli nam zapewnić naszym klientom produkt bezkonkurencyjny pod względem jakości, ceny i obsługi ”.

Jednym z nowych produktów produkowanych w Wielkiej Brytanii jest Alupanel A-Lite® z powłoką ze stopu premium, która zapewnia wyjątkową odporność na korozję i oznacza, że ​​produkt ten można z łatwością obrabiać. Obie strony panelu mają ultra-białe matowe wykończenie, które zostało opracowane specjalnie, aby pomóc w wyświetlaniu drukowanych kolorów ze zwiększoną jasnością i intensywnością, z dodatkową korzyścią w postaci większej trwałości.

Gama produktów Alupanel® obejmuje również architektoniczne AlupanelXT® i AlupanelXTFR®, łatwe w formowaniu i dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, które zapewniają nieograniczone możliwości projektowania, aby stworzyć fasady, które są wyjątkowe, innowacyjne i przyciągające wzrok.

Andrew Cock kontynuuje: „Mieliśmy kilka bardzo pozytywnych wizyt klientów w naszym zakładzie produkcyjnym, zawsze z przyjemnością przyjmujemy starych i nowych klientów, gdzie możemy chodzić po linii produkcyjnej na żywo. Nasi klienci doceniają uczciwość i muszą tylko wziąć udział w jednym z naszych otwartych wydarzeń, chociaż mamy wiele do powiedzenia na temat 96% jakości w całym zakładzie. ”

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat serii Alupanel®, skontaktuj się ze swoim kierownikiem sprzedaży lub wyślij e-mail na adres enquiries@multipaneluk.co.uk.

Aluminium Coil
Szukaj×