Więcej inwestycji na ekspansję w naszej siedzibie w Dover

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naszą rozszerzającą się gamę produktów, niedawno zakupiliśmy dodatkowe 4 akry ziemi w pobliżu naszego obecnego centrum dystrybucji. Na części tej działki wybudowaliśmy dwa budynki o długości 70m x 18m, aby zapewnić dodatkową przestrzeń magazynową dla produktów gotowych i surowców. Teraz ukończone, zaczniemy wypełniać te budynki w nadchodzący weekend (11 i 12 lipca 2020 r.).

Wprowadziliśmy również drugą rampę załadunkową kontenerów w tym rejonie, która pozwoli nam zwiększyć przepływ kontenerów eksportowych bez wpływu na obsługę napływających surowców. Będzie to miało pozytywny wpływ na czasy wysyłek do naszych klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu wydajnego przepływu surowców do naszych operacji produkcyjnych.

Te dodatkowe udogodnienia pomogą nam zapewnić stały dopływ materiałów i produktów we właściwych lokalizacjach, gotowych do wysyłki w krótkim czasie, zwiększając naszą zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

4
Szukaj×