COVID 19

Biorąc pod uwagę rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19 i jego prawdopodobny rozwój, chcielibyśmy poinformować, że w Multipanel UK podjęliśmy szereg środków ostrożności, aby zapewnić nieprzerwane sprawne działanie naszej produkcji, sprzedaży, zapasów i obsługi klienta. Wszystkie te środki ostrożności mają na celu zapewnienie jakości naszych usług i zgodności z planem awaryjnym działań naszej firmy. Multipanel będzie nadal działać normalnie i codziennie stara się zapewnić ciągłość oferowanych przez nas usług.

Ponadto, zgodnie z zaleceniami właściwych organów służby zdrowia, Multipanel podjął również działania mające na celu ochronę zdrowia naszych pracowników. Wprowadziliśmy nowe zasady zachowania higieny, w tym zaopatrzenie w żele alkoholowe i dezynfekujące na wszystkich stanowiskach pracy oraz poczyniono dodatkowe ustalenia ograniczające osobiste spotkania i wyjazdy służbowe zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Oczywiście z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dalsze pytania. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń do swojego Kierownika Sprzedaży lub skontaktuj się z nami bezpośrednio przez naszą stronę internetową lub e-mail, enquiries@multipaneluk.co.uk.

0304 N13 Covid 19 Coronavirus Graphic Generic File
Szukaj×