ALUPANEL FR - Panel ognioodporny nowej generacji

Wykładnicza koncentracja na minimalizowaniu ryzyka pożaru, zwłaszcza w miejscach publicznych, takich jak węzły komunikacyjne, szpitale i szkoły, sprawia, że ​​konieczne jest użycie odpowiedniego gatunku materiału ognioodpornego. Aby zapewnić idealne rozwiązanie, Multipanel UK właśnie wprowadził na rynek AlupanelFR, nowy ognioodporny aluminiowy panel kompozytowy, który dzięki rewolucyjnemu materiałowi rdzenia oferuje kilka zalet w porównaniu z podobnymi produktami już dostępnymi na rynku.

Wyprodukowany w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii AlupanelFR to wysokiej jakości panel ze specjalnie opracowanym materiałem rdzenia, zaprojektowany w celu zapewnienia zwiększonej odporności na ogień przy zachowaniu wyjątkowych właściwości produkcyjnych i wyjątkowej siły przyczepności. Jest znacznie lżejszy niż inne panele ognioodporne, dzięki czemu jest znacznie łatwiejszy w transporcie, obsłudze i montażu. Jesteśmy bardzo podekscytowani właściwościami, jakie ten nowy panel może zaoferować naszym klientom. Podczas gdy zachowana jest znakomita sztywność panelu, nowy materiał rdzenia osiągnął doskonałe wyniki w testach zginania, a to połączenie wytrzymałości i elastyczności jest świetną wiadomością dla producentów znaków i innych producentów, ponieważ AlupanelFR można bardzo łatwo zwijać, składać i formować. Obrabia również wyjątkowo dobrze i powoduje mniejsze zużycie narzędzi skrawających, oszczędzając czas i pieniądze producenta!

Wykonany zgodnie z tymi samymi wysokimi standardami, co inne produkty z gamy Alupanel, AlupanelFR posiada klasyfikację reakcji na ogień B-s1, d0, co, co ważne, zostało osiągnięte bez użycia toksycznych fluorowcowanych środków zmniejszających palność. Nadaje się do ogromnej różnorodności zastosowań, zwłaszcza w środowiskach, w których wymagana jest lepsza klasyfikacja ogniowa, na przykład okładziny wewnętrzne i oznakowanie w budynkach użyteczności publicznej, takich jak lotniska, szpitale i centra handlowe, a także w budownictwie wystawienniczym i handlowym.

Alupanel Fr Insta
Szukaj×