Maggie's Yorkshire

Zbudowane na terenie szpitali onkologicznych NHS Centra Maggie to miejsca z profesjonalnym personelem, które zapewniają bezpłatne praktyczne, emocjonalne i społeczne wsparcie osobom chorym na raka oraz ich rodzinom i przyjaciołom. Pierwsze Centrum Maggie's zostało otwarte w Edynburgu w 1996 r. I od tego czasu Maggie's stale się rozwija, posiadając 20 centrów w głównych szpitalach onkologicznych NHS w Wielkiej Brytanii i za granicą oraz kontynuowaną ekspansję.


Najnowszy budynek, zlokalizowany na terenie St James’s University Hospital w Leeds, jest w trakcie budowy i ma zostać otwarty przed końcem tego roku. Teren został przekazany Maggie's przez szpital, a centrum jest budowane dzięki darowiznom i wpływom z licznych akcji zbiórki pieniędzy.

Maggie's jest organizacją charytatywną w całości finansowaną z darowizn, a centra są budowane i prowadzone na tej samej podstawie, więc w Multipanel UK byliśmy szczególnie zadowoleni, że mogliśmy zaoferować nasze wsparcie dla tak niesamowitego projektu. W połączeniu z materiałami Pyramid Display i Simple Displays, nasze panele zostały wykorzystane do gromadzenia terenu, aby zapewnić atrakcyjne tło dla witryny, jednocześnie przekazując informacje o projekcie i nieocenionych usługach świadczonych przez centrum. Maggie's były niezwykle zadowolone z gromadzenia, opisując wynik jako „…… fantastyczny! Tak kolorowe, żywe i po prostu piękne! ”


Find out more about the great services provided by Maggie's Centres


Img 3062
Szukaj×