Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

Jako jedyny producent AKP w Wielkiej Brytanii jesteśmy dumni, że możemy zapewnić bezpośrednie zatrudnienie i wiele nowych transakcji lokalnym firmom, jednocześnie rozwijając unikalne procesy produkcyjne i wiedzę specjalistyczną. Kontynuujemy również program rozwoju nowych produktów w naszym zakładzie produkcyjnym na południowym wybrzeżu Anglii.


John Pearce, dyrektor naczelny Made in Britain, skomentował: „W naszych 40 grupach produktów sektor materiałów budowlanych i oznakowań w Made in Britain jest jednym z najbardziej innowacyjnych i wydajnych, ustanawiającym najwyższe standardy w zakresie najnowocześniejszych projektów, doskonałego wykończenia i trwałość ”.

Przyjmując najbardziej zaawansowaną technologię produkcji i logistyki w branży - jesteśmy dumni z precyzji, sztywności i płaskości każdego posiadanego panelu. Korzystając z najlepszych surowców starannie pozyskiwanych z Europy, dorównujemy (a często przewyższamy) jakość oferowaną przez dowolnego producenta. Nasze brytyjskie podejście inżynierskie pozwala nam konsekwentnie osiągać najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku.

Wraz z rosnącym popytem zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym ze strony klientów, którzy uznają Wielką Brytanię za wysoką jakość produkcji, spodziewamy się, że marka made in Britain pomoże nam wygenerować zwiększony popyt na nasze produkty, szczególnie na nowych i wschodzących rynkach, na których preferowane są produkty brytyjskie. produkty markowe.

products.

Mib
Szukaj×