Referendum UE

W Multipanel UK Limited bardzo żałujemy wyniku, ponieważ zawsze uważaliśmy Europę za jeden z naszych najważniejszych rynków i pomimo tego niedawnego rozwoju będziemy nadal pracować nad rozszerzaniem i konsolidacją naszych partnerstw w Europie.

W ostatnich latach Multipanel UK Limited zyskała jeszcze silniejszą pozycję na rynku europejskim i światowym dzięki wsparciu naszych partnerów i ciągłym inwestycjom w naszą działalność. W tym roku wprowadziliśmy dalsze ulepszenia w naszym zakładzie w Dover, w tym instalację zmotoryzowanego systemu regałów, który zwiększa nasze możliwości magazynowe z 3000 do 4500 miejsc paletowych oraz mając ambicję stać się jednym z wiodących i najtańszych producentów ACM, kolejne inwestycje w zdolności produkcyjne i magazynowe planowane są w najbliższej przyszłości.

Dysponując międzynarodową, wielokulturową siłą roboczą, produkcją na 2 kontynentach, działalnością handlową w 60 krajach na całym świecie i naszą zdolnością do handlu wieloma różnymi walutami, jesteśmy dobrze przygotowani do radzenia sobie z indywidualnymi spadkowymi trendami na lokalnych rynkach. Nasza jakość i stabilność pomoże nam uczynić Alupanel silniejszą marką na rynkach, na których działamy, pomagając nam zrealizować nasze ambicje zrównoważonego rozwoju i sukcesu komercyjnego Multipanel UK i naszych partnerów.

Eu Referendum
Szukaj×