Multipanel UK Ltd sprowadza produkcję z Chin do Wielkiej Brytanii

Po osiemnastu miesiącach przygotowań i budowy firma przeniosła swoją działalność produkcyjną z Chin na nową, najnowocześniejszą, szybką linię produkcyjną, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię w branży.

Inwestycja o powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych, warta wiele milionów funtów, obejmuje magazyny, administrację i obiekty produkcyjne o rocznej zdolności produkcyjnej 5 milionów metrów kwadratowych aluminiowych paneli kompozytowych. Witryna stworzyła również bezpośrednio ponad pięćdziesiąt nowych miejsc pracy i przyniosła wiele nowych transakcji lokalnym firmom.

To posunięcie nie tylko poprawi i tak już wysokie standardy produktów Alupanel® dzięki zastosowaniu najlepszych surowców od europejskich dostawców, ale także skróci czas dostaw i umożliwi firmie szybsze reagowanie na zapotrzebowanie rynku. Oprócz krótszych czasów dostawy i niższych kosztów wysyłki, niższe ryzyko związane z wahaniami kursów walut oznacza, że ​​klienci również skorzystają na poprawie stabilności cen.

Dyrektor zarządzający, Andrew Cock, powiedział: „Wielka Brytania słynie z wysokiej jakości produkcji i cieszymy się, że możemy otworzyć ten zakład w Dover. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenia z infrastrukturą transportową w Wielkiej Brytanii w połączeniu z łatwym dostępem do europejskiej sieci drogowej, która jest idealna dla naszych globalnych potrzeb dystrybucyjnych. Alupanel® JEST jedynym tego rodzaju produktem wytwarzanym w Wielkiej Brytanii, a produkcja tutaj pozwoli nam zapewnić naszym klientom niezrównany produkt pod względem jakości i obsługi ”.

Najwyższej jakości panel kompozytowy, seria produktów Alupanel® jest dostępna w jednej z najszerszych gam kolorów na rynku, a wszystkie standardowe kolory PE objęte są 5-letnią gwarancją na zastosowania wewnętrzne i zewnętrzne.Dover England Uk
Szukaj×